Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Modifikovanje osvetljenja instrument table

Započeo ChedaD, 03.06.2010. - 21:04

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Eradci

Interesuje me koje sijalice idu za komande klime na Clio 2 ?

Jesu li T5 LED, sa kucistem ili bez ?

Posto nekad fabricke rade, nekad ne, pa sam sad mislio staviti LED sijalice tu, i bijelu ili crvenu boju.

mixXx

Pozdrav... Da neko zna jel komande na volanu za tempomat na laguni 3 treba da svjetle...

Sent from my MI 9 using Tapatalk

"Nothing is more powerful than an idea whose time has come." V.H.

geler


mixXx

Da li je neko pokusao da osvjetli, ima li nacina?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

"Nothing is more powerful than an idea whose time has come." V.H.

mire

Za sve ima načina, ali cenim da bi bilo jeftinije promeniti auto nego raditi takvu prepravku.