Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_terenac

Renault Megane 3 1.5 dci 90ks

Započeo terenac, 30.03.2022. - 13:24

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Themp12

Citat: terenac poslato 30.03.2022. - 13:24
Zdravo ljudi,

Kupio sam Renault Megane 3 2008 godište 1.5 dci 90ks sa pet brzina pre 2 meseca.
Povremeno se dešava da nekada baš teško izlazi iz pete brzine i nekada neće lagano da ubaci u rikverc.
Kvačilo radi skroz gore na kraju. Da li je normalno to sa kvačilom, i da li imate ideju šta se dešava kod problema sa rikvercom i petom brzinom?

Kod mene isto hvata kvacilo pri kraju,to mi je potvrdio jedan od majstora.Tada kada je to meni rekao bilo je mozda manje od godinu dana kada sam menjao ceo set kvacila.Posle toga sam morao da menjam semering jer mi je curilo ulje i taj majstor sto je menjao mi je rekao da je kvacilo novo.