Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_infe88

Prednje/zadnje prskalice

Započeo infe88, 11.11.2022. - 12:26

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

infe88

Postovane kolege. Ako tema je vec kreirana, molio bih admine da premeste, posto sam trazio ali nisam nasao istu temu. Vec neko vreme kada hocu da obrisem prednja/zadnja stakla, prskalice ne bacaju u sirokom polju nego jako skupljeno. Sta je resenje/solucija? U pitanju je Megane 3, 2009. godiste. Hvala.

frenchkey

tko je i kod mene na scenicu, piša niz staklo

infe88

Hm, znaci i Vi imate problem? Jel ima neko resenje od kolega na forumu?

cika mili

#3
Ako vam je za utehu, isto je i na Meganu IV. Prskalica zadnjeg stakla.

wcyber

resenje je da menjas prskalice ... za prednja stakla jos i ima smisla .. za zadnje staklo jednostavno curi od gore i brisaci pokupe vodu i operu staklo .. po meni funkcionise ok

frenchkey

I po meni

Poslano sa mog SM-A315G koristeći Tapatalk