Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Keder u gepeku i mehanizam panorama krova

Započeo vuksa11, 04.07.2023. - 16:07

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

vuksa11

Dragi forumaši, molim vas za preporuku servisa u kojem bi mogli da mi pomognu oko dve sitnice koje me muče na Reno Espace-u pete generacije.
Naime u gepeku mi se dihtung/keder guma odlepila iz ležišta pa bi trebalo da se ponovo prilepi (trenutno deluje i kao da je broj veća).
Pored ovoga mehanizam za otvaranje/zatvaranje panorame je takođe malo počeo da zvecka, t.j. deluje kao da se u njemu nešto otkačilo.
U pitanju nije šiber već samo mehanizam koji sklanja nebo kako bi se došlo do providnog panorama krova koji se inače ne otvara.

Pitam za savet ovde jer nemam predstavu u koji servis bi bilo najbolje da odvezem kola zbog ovih sitnica.
Sve ostalo na sreću funkcioniše odlično :)

Hvala unapred,