Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Boky70

Senzori napumpanosti guma

Započeo Boky70, 18.11.2024. - 16:45

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Boky70

Pozdrav svima , pošto sam nov što se tiče senzora za napumpanost guma a hteo bih da kupim još jedan set čeličnih felni ili alu za zimske gume , interesuje me da li će imati nekog zvučnog signala ako stavim bez senzora felne i da li će prijavljivati neku grešku. U pitanju je scenic 1.6 16v. Hvala unapred na pomoći i prijatan dan svima 🤝👋.


wcyber

prijavljivace gresku nonstop

Boky70

Citat: wcyber poslato 18.11.2024. - 17:49
prijavljivace gresku nonstop

Hvala na odgovoru sve je jasno . Pozdrav .

wcyber

inace ne smeta nista u voznji osim sto ispisuje to 

slavko_bgd

Scenic1 je imao TPMS sa senzorima?
Improvizacija je majka svih...sekiracija.

wcyber

nigde ne pise koji je scenic u pitanju  :pije:

slavko_bgd

Ima fotografija u prvom postu...  :pije:
Improvizacija je majka svih...sekiracija.

mire

Ako je imao, imaće i Goxxyjeva laguna. :)

wcyber


Goxxy

Citat: mire poslato 19.11.2024. - 14:55
Ako je imao, imaće i Goxxyjeva laguna. :)
Hvala, ne treba.

slavko_bgd

@wcyber: hvala ti.
Nisam znao da je i Scenic1 imao TPMS, i to direktan. Od 2-ke pa na dalje znam da su imali.
Stvarno je Renault išao ispred svog vremena...
Improvizacija je majka svih...sekiracija.

mire

Citat: Goxxy poslato 19.11.2024. - 15:42
Hvala, ne treba.
Eto ti ga sad, očekivao sam da želiš apsolutno svu opremu.

Boky70

Citat: wcyber poslato 19.11.2024. - 14:33
nigde ne pise koji je scenic u pitanju  :pije:
Da nisam lepo napisao da se radi o reno megane seniku 2002 god restajling 1.6 16v moja greška pozzzzz.

Boky70


Goxxy

Citat: mire poslato 19.11.2024. - 17:36
Eto ti ga sad, očekivao sam da želiš apsolutno svu opremu.
Laguna 1 nije imala TPMS, te stoga ne treba ni ova da ima. Prosto ne može.