Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Boky70

Senzori napumpanosti guma

Započeo Boky70, 18.11.2024. - 16:45

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mire

Baš čudno da su stavljali na scenic, a nisu na lagunu. Verovatno zato što je laguna II već krenula u vreme dok se još radio i prodavao scenic I.

Goxxy

Vrlo verovatno da je to u pitanju. Niti instrument tabla na Laguni ima tu lampicu, niti može bilo gde da prikaže - osim eventualno na velikom ekranu ako neko ima navigaciju, ali s obzirom da je navigacija mogla da ide na bilo koji nivo opreme (opciono) nije moguće teoretski povezati je na ovaj sistem. Faktički, neizvodljivo je.

Ipak treba imati u vidu da se Scenic 1 pravio do 2003, a Laguna do 2000, te je kao što si rekao pretpostavka da su ovo ugrađivali u Scenic 1 ph2 i u Lagunu 2. Laguna 1 stvarno nije imala šanse za ovako nešto. Veruj mi, znao bih :D

mire

Ne da verujem, nego sam siguran da bi znao. :)

Goxxy

I do sada pojurio da ih ubacim, je'lte... otrovasmo čoveku temu :D