Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Pozdrav

Započeo Lazar Stanojević, 14.06.2025. - 18:15

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lazar Stanojević

Zdravo. Moje ime je Lazar, dolazim iz Smedereva, od skoro sam uzeo reno megana 3 2011 godište gt line. Sto se tice mene i foruma kako sam saznao za njega, saznao sam tako sto sam trazio problem o mom autu, takodje ako mogu da se nadovezem, receno mi je da spomenem ovde da se moja tema otkljuca kada se predstavim
Hvala puno i svako dobro svim clanovima foruma
Lazar S.

alexsasa

Pozdrav


Sent from my iPhone using Tapatalk

Goxxy

Dobrodošao, imaš sada pun pristup forumu!

:rfs: