Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_greenenvy

Pozdrav svima iz Novog Sada

Započeo greenenvy, 07.07.2025. - 14:31

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

greenenvy

Pozdrav svima,

Ja sam Stefan iz Novog Sada, od prošlog septembra ponosni vlasnik polovnog Megana III 2014. godište, 1.5dci restyle verzija. Ciljano sam hteo taj motor s obizrom da auto najviše koristim van grada i vrlo sam zadovoljan renoom i Dačijom iz mog prethodnog limitiranog iskustva.

Od kupovine sam veoma zadovoljan, sem malog/velikog servisa i zamenskih delova koje sam menjao iz predostrožnosti, sve radi super.

Priključio sam se forumu kako bih mogao da dobijem savete od iskusnih kolega oko održavanja auta, s obizrom da sam tek nedavno počeo malo više da se interesujem.

Goxxy

Dobrodošao, imaš sada pun pristup forumu!

:rfs: