Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Problem sa tajmerom na brisačima

Započeo DraganNi, 01.09.2025. - 22:45

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mire

Ja bih pre namestio to jastuče kako treba. Svakako i dijagnostikom može da se vidi šta stiže sa senzora pa da se potvrdi da je tu problem.

Miloshh

Citat: mire poslato 06.09.2025. - 16:18
Ja bih pre namestio to jastuče kako treba. Svakako i dijagnostikom može da se vidi šta stiže sa senzora pa da se potvrdi da je tu problem.

Tako je, dijagnostikom se mogu ispitati i senzor i ostatak sklopa brisača. Ako jeste do toga, treba odvagati da li popravljati ili isključiti.
All excess is rooted in emptiness

DraganNi

Videću svakako prvo na dijagnosrici o čemu se radi.

wcyber

gledam sad ovaj tuti fruti pise do -5C  :spit: