Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Dizne i zveketav zvuk

Započeo Iggy, 19.01.2026. - 11:19

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Iggy

Pozdrav svima u grupi.Vozim Renault Scenic 4 1.5 dci 2017 god . Na autu sam obavio i veliki i 2 puta mali servis...Kod mene je 2 godine. Imam problema sa zveketavim zvukom pri niskim obrtajima i kretanju auta...kad ubrza onda više toga nema...Servis mi je na dijagnostici rekao da su dvije dizne u pitanju..zamijenjene te dvije i problem se nastavlja...za neko vrijeme zamijenio sam i ostale dvije tj kupio reparirane...zvuk pri kretanju je i dalje prisutan i nekad kad auto dostigne radnu temperaturu zna i zatrzati. Ako imate možda neku pretpostavku što bi to moglo biti i ako netko sličan problem pa da mi pomogne... Hvala svima..pozz

Goxxy

#1
Zdravo, edituj svoj profil, dodaj datum rođenja i lokaciju (obavezni po registraciji na forumu) i onda da te puštamo na forum. Ako si pristupio preko Tapatalka, podešavanja profilu na Tapatalku različita su od podešavanja na forumu, pa je preporučljivo da se ovo uradi preko browsera a ne preko Tapatalka.

Menjanje profila: https://www.renaultforumserbia.com/index.php?action=profile;area=forumprofile

Uslovi registracije: https://www.renaultforumserbia.com/index.php?topic=7145.0
Kako promeniti profil: https://www.renaultforumserbia.com/index.php?topic=8449.0