Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_SavkeNS

Pomaže Bog narode

Započeo SavkeNS, 08.03.2026. - 07:10

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SavkeNS

Зовем се Милош(36) и из Новог Сада сам.
Од пре недељу дана сам поносни власник Рено Меган-а, 2018, 1.5 dci/110hp, hatchback.
Поносан татко једне мале девојчице од 3 године и моја питања ће углавном бити везана за безбедност аута.
Поготово што је ауто у основном пакету опреме.
За форум сам добио препоруке од chatGPT-а 😁

Ево и неколико слика нашег мркија 😂






Савке

Jakota

Bas lep primerak

Nek je sa srecom
Bolje biciklom u ku*vanje, nego mercedesom na posao

mire

Dobrodošao! Ubuduće se samo prebaci na latinicu, tako kažu pravila :)

pedjak

Živ bio Savke, i auto te lepo služio!

Bezbednost nije upitna kod Rešoa.

Što se tiče deteta, moja ćerka se još  uvek vozi unazad, sa 3+ godine. Ostaće tako dok ne pređe u naredno sedište. Ljudi se često pitaju zašto tako. Ja odgovorim sa "Zašto ne?" i svi srećni :D

Jedina loša strana je što zauzima dosta mesta u dužinu, pa ne može baš u svaki automobil stati, ako se ne žrtvuje suvozač. Ipak, to je nebitno.




TapaT