Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Displej sa zelenim džekom

Započeo Jelena68, 01.04.2026. - 13:52

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jelena68

Da li neko prodaje ili ima rešenje kako da premostim problem sa displejom? Ekran je crkao, samo svetli, ništa ne prikazuje i ne mogu da ukucam kod za radio. Treba mi displej za ZELENIM džeko, 8200107520. Hvala!

wcyber

na fejsbuku imas renault grupu gde se prodaju polovni delovi, caskom se nadje ko ima ..

mire

Tema je postavljena u potpuno pogrešnom forumu (RS), a i nova koleginica se nije predstavila niti popunila profil do kraja (datum rođenja).

Zato ovde ide katanac dok se ne obave formalnosti :)

:lock: