Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Pozdrav

Započeo zokimilic, 12.05.2026. - 23:41

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zokimilic

Zdravo svima, ja sam Zoki i novi sam vlasnik Captura 2016. godište. Vozim ga 2 nedelje i prezadovoljan. Pridružio sam se forumu da se posavetujem oko raznih detalja koji me interesuju. Nadam se lepom druženju.

Goxxy

Dobrodošao na forum, zamolio bih te samo da dodaš datum rođenja u profil pošto je obavezna informacija za registraciju.

zokimilic

Dodato, izvinjavam se

Goxxy

To je to, dobrodošao!

:rfs: