Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Alex1997

Novi član

Započeo Alex1997, 17.05.2026. - 09:39

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Alex1997

Ćao svima! Ja sam Aleksandar, živim i radim u Slovačkoj, a vozim Renault Clio IV 0.9 tce 66kw hatchback. Auto mi trenutno služi i za posao pa dosta vremena provodim za volanom. Volim sam da čačkam oko auta, održavanje radim redovno i trudim se da sve bude tip-top.
Za forum sam saznao preko interneta dok sam tražio savete i iskustva vezana za Renault Clio IV, pa sam video da ovde ima dosta ljudi koji stvarno poznaju Renault vozila i rado pomažu oko problema, održavanja i raznih modifikacija. Zato sam odlučio da se učlanim i budem deo zajednice.

Goxxy

Dobrodošao na forum, imaš pun pristup!

:rfs: