Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_MilosM

OBD 2 dijagnosticki uredjaj - BlueTooth ili sonda

Započeo MilosM, 05.12.2010. - 21:49

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

MilosM

We are ham operators, we are not normal!!

mire

Citat: wcyber poslato 23.05.2013. - 19:50
Ali nije se upario sa autom dok nisam upalio motor.

Ne moraš da startuješ motor, ali je kontakt obavezan.

wcyber

Ma da, sa dx.com .. opisao sam taj deo u temi Paypal stigao u Srbiju :D

chika.doctor

Malo offtopic, ali posle koliko ti je stiglo?

Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. - Colin Chapman.

wcyber


millosh84

da li obd elm 327 radi na meganu 1.9 dci 2001? bluetooth.

wcyber


millosh84


cvemi

#68
kod mene na meganu 1.6 16v ELM 327 neradi :nezna: ne vidi konekciju.

wcyber

Sa kontaktom? I ja sam imao zezanja sa svakim autom i na kraju proradi.

zokce

Treba mu malo vremena, nece odmah. Samo strpljenja.

Ćimo


wcyber

Hteo sam da kazem da treba dati veliki kontakt da bi proradila konekcija i naravno isto dok je upaljen auto sigurno radi... Ako samo zabodete OBD bez kontakta kljucem, nista od toga

Boki

^^
Tako je na svakoj dijagnostici,nista bez "velikog"kontakta :ne:
Nisu sale za umove male

wcyber

Mozete probati sa drugom dijagnostikom na tom autu, ili tu dijagnostiku na drugom autu... Da bi eliminisali bar neke probleme ...