Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Test: Renault Laguna Coupe - 2.0 TCe 205

Započeo Cherokee, 11.02.2011. - 20:14

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cherokee

while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

damal

#1
Video pre jedno mesec - dva, jednu takvu na parkingu Merkura. Jajno izgleda  :hail:

A jel neko zna kako se ovaj "4 Control" sistem pokazao ?.....

Nesa-laguna

 :place: ja bih je tako posedovao
autic je ******* i mnogo mi se svidja ,da mi ne treba mesta za decurliju ili da uslovi dozvoljavaju autic za zez ,bila bi moja i ja bi uzivao u njoj  :skace: , al ovako samo mogu da  :place:


******* -oznacava rec koja jos nije izmisljena za takvu lepotu

mire

Vozio sam baš ovu lagunu iz testa i lagunu GT sa 4control. Fantastičan sistem, zaista... ali videćemo koliko je pouzdan, tj. koliko kilometara može da izdrži bez ozbiljnih popravki. Moram da priznam da mene ovo malo plaši, pošto planiram da jednom kupim GT, kao polovnu... Inače, ova laguna je zaista sjajno odrađena, ali prilično neracionalna. Na zadnjem sedištu u kupeu praktično nema mesta, iako je auto veliki... U gradu su nas zaustavljali, pitali šta je to, a uglavnom je komentar da liči na aston martin. Sjajan kompliment! :)

A što se ležanja tiče - samo ću reći da smo drugar i ja sa preko 200km/h u laganoj krivini prešli preko nečijeg branika (nismo ga videli, bio je mrak, a kada smo ga videli bilo je prekasno i prebrzo za izbegavanje) i auto se bukvalno nije ni mrdnuo! Da nisam video preko čega smo prešli, ne bih verovao...