Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
C

Spojleri

Započeo CCmegane, 22.02.2011. - 20:06

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

CCmegane

gde kod nas mogu da nadjem ovaj po "pristupacnoj ceni? :D

http://planet-tuning.gr/images/detailed/megane_cc_cabrio_heckspoiler.jpg

Milan.S.90

probaj u gang landu...ako nema tu onda vidi kod ovih plasticara koji prave navlake za branik...treba samo da ti je citav tvoj do lajsne i onda se odatle sece i stavlja se navlaka koja se kasnije gituje i farba

Crazy Laguna2.2dCi

Neznam gde ces naci kod vas al ja bih otisao direktno kod Giacuzzo po taj spojler. :kez:
I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

Cherokee

I ostavis bubreg kod njega dok kupis spojler.  :zubo:
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

CCmegane

Citat: Cherokee poslato 22.02.2011. - 21:24
I ostavis bubreg kod njega dok kupis spojler.  :zubo:
danas je za bubreg mala kvota :D

Panta011

A prednji si nasla ili.........?
Ako nađeš put koji nema ni jednu prepreku, onda je to put koji verovatno ne vodi nikuda.

Crazy Laguna2.2dCi

Citat: Cherokee poslato 22.02.2011. - 21:24
I ostavis bubreg kod njega dok kupis spojler.  :zubo:
Jbg, za kvalitet se placa.

Pogledaj slike od kopije Giacuzzo spojlera. Covek je imao problema da montira.

I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

CCmegane

Citat: Panta011 poslato 23.02.2011. - 06:51
A prednji si nasla ili.........?
treba mi samo zadnji,napred je sve sredjeno,samo da se namontira :D

Crazy Laguna2.2dCi

Citat: CCmegane poslato 23.02.2011. - 12:36
treba mi samo zadnji,napred je sve sredjeno,samo da se namontira :D
:foto: :foto: :foto: :foto: :foto: :foto: :foto: :foto: :foto: :foto:
I don't drive fast, I only fly low.
RENAULT RULES!

CCmegane

Citat: Crazy Laguna2.2dCi poslato 23.02.2011. - 08:12
Jbg, za kvalitet se placa.

Pogledaj slike od kopije Giacuzzo spojlera. Covek je imao problema da montira.


hmmm u prevodu :u ovoj krizi,ja hocu da budem u jos vecoj,nasla sam neki  na e-bay-u,bio je 120e,al mi mnogo para,da dam za tako malu plastiku :D

Milan.S.90

ima neki lik u sopotu pravi navlake za branike za masu modela smesne su mu cene fazon oko 30-50eur samo je bitno da je tvoj branik zdrav i sece se posle ti plasticar ili limar ko god (ustvari tamo gde budes farbala auto) odrade sa tvojim branikom i prefarbaju i nema sta da se izvlajuje...

CCmegane

Citat: Milan.S.90 poslato 23.02.2011. - 12:46
ima neki lik u sopotu pravi navlake za branike za masu modela smesne su mu cene fazon oko 30-50eur samo je bitno da je tvoj branik zdrav i sece se posle ti plasticar ili limar ko god (ustvari tamo gde budes farbala auto) odrade sa tvojim branikom i prefarbaju i nema sta da se izvlajuje...
hmmm negde u sopotu..a koliko je to provereno?

Milan.S.90

provereno u kom smislu? nabavicu ti br ako hoces mislim da se od poliestera prave, drugar je uzeo kod njega i par puta naslanjao prednji branik momacki nista nije prslo....

CCmegane

Citat: Milan.S.90 poslato 23.02.2011. - 13:02
provereno u kom smislu? nabavicu ti br ako hoces mislim da se od poliestera prave, drugar je uzeo kod njega i par puta naslanjao prednji branik momacki nista nije prslo....
pa ako ti nije problem,mozes da mi nadjes br.da se raspitam cisto informativno :D
hvala..

misko21

Zna li neko gde mogu da nabavim spojler gepeka za megan I ?

...bobina Miljenko...