Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Cici

Kakve felne Vam se svidjaju?

Započeo Cici, 23.03.2008. - 16:37

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Cici

Opišite, ili još bolje, dajte sliku felni koje Vam se baš sviđaju ili koje biste voleli da stavite na svoj auto... ;)


Evo par mojih favorita...(da ne bude zabune, nije svaka felna ono što bi išlo ili što bih stavila jednog dana na svoj auto, ali mi se sve sviđaju... :zloca:)

Pored zaista mnogo modela koji su mi se svideli, a na isti su fazon (recimo da je to neka crna varijanta ili još bolje kombinacija crnog-lakiranog/mat sa srebrnim), jedne su mi baš zapale za oko i jako jako jako bih volela da ih imam jednog dana, na nekom budućem autu :)).

Evo kako izgledaju...




Ostali primerci...


Dosta popularne felne koje lepo izgledaju na autu...






Isto popularne i postižu brutalan efekat kad se stave...


               



Moji favoriti...


               



Dobre...


          




Zanimljivo...






Ostatak...



         


P.S. Većina felni se može videti u većoj rezoluciji klikom na sliku.
.

krckoZG

Meni osobno sve OZ-ove felge ali posebno
F1 model koji je dolazio na Cliu 172 Ph1
posebno rijetke u bijeloj boji :yes:



Exception poklopci ce jednom mozda i bit sivi :)
RKH

Exception®

Krcko, već sam ti rekao da ti je auto brutala. Čak to što sam napisao za poklopce, nisam ni mislio na cele poklopce već samo :renault: znak.

BTW veliki je izbor felni na tržištu ali dok ne staviš na auto i ne vidiš kako to izgleda uživo, čak ni PS ne pomaže ;)
ΕΛΛΑΣ

krckoZG

#3
^^ ovo s PS-om potpisujem, ja ni sam nisam bio siguran da ce sve bit
ok na mom Cliu iako sam napravio valjda 100 raznih PS-ova dok ih nisam vidio
na autu

Exception samo sam se nasalio, nadam se da nisi shvatio da ti nesto
zamjeram za onu opasku, svaka kritika je dobrodosla  :wavey:
RKH

nebojsa

samo cu reci da cici i ja imamo isti ukus :) sto se tice"favorita"

Jedino bi tu dodao neke crne petokrake ENKEI kao i nezaobilazne OZ Ultralegerra u crnoj boji, moji absolute best!

danijelzg

Citat: Nebojsa poslato 23.03.2008. - 22:12
nezaobilazne OZ Ultralegerra u crnoj boji, moji absolute best!

Evo ja bi na svoj auto stavio bijele. :) Relijaski stil.

krckoZG

RKH

Exception®

Citat: krckoZG poslato 23.03.2008. - 21:03
Exception samo sam se nasalio, nadam se da nisi shvatio da ti nesto
zamjeram za onu opasku, svaka kritika je dobrodosla  :wavey:

Pobogu krcko, znaš i sam da mi je izbor tvojih felni extra, kao i odluka da ih prefarbaš u belo. To što su lakireri napravili previd, to se da rešiti. Jedino ako se tebi da zamajavati sa takvim sitnicama kao što je farbanje :renault: znaka u srebrno. Ko ne obrati pažnju ni ne vidi se. Ti si stavio sliku same felne pa sam ja koji sam picajzla što se tiče primećivanja detalja odmah to napisao jer mi ja zapalo za oko. Verujem da se na autu ni ne primeti :too:
ΕΛΛΑΣ

krckoZG

Ma ne primjeti se al to su one sitnice koje dodaju onaj pravi "spice" cijeloj stvari, neki ljudi
to niti ne primjete, al ovakvi freakovi ko mi na to pazimo, a da ce bit pofarbano bit ce  :ok:
RKH

Exception®

Mislim da ipak ne treba više da ulažeš u auto :-)1
ΕΛΛΑΣ

Damijan

Pa da stavim i ja svoje felge...  :)

Borbet LS Black


Exception®

Predstavi ti ceo auto u "Vašim projektima". Nije isto kad staviš samo felnu :)
ΕΛΛΑΣ

newbie

covjece koje dobre felge  :-)1

Marko Os

Hehe, moram li nesto dodati

Ušveckoj ladno, al standard

rimA

Imao ove



A sada su stigle jedne druge, nek bude iznenađenje