Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Cici

Kakve felne Vam se svidjaju?

Započeo Cici, 23.03.2008. - 16:37

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

krckoZG

#15
Citat: rimA poslato 24.03.2008. - 10:46
Imao ove



A sada su stigle jedne druge, nek bude iznenađenje

meni najljepse felge koje su na trzistu,
da sam imao love u trenu kad si ih prodavao
sigurno bi ih uzeo, predobre su
RKH

nebojsa

meni se jako svidjaju isto, al crne da su...ja sam ih gledao al nisu imali preko 15 velicine...sto je cudno jer vidjam po netu da postoje i vece....

rimA


nebojsa

pa vidjao sam ih po kolima, doduse racing kolima... :)

rimA

Citat: Nebojsa poslato 24.03.2008. - 22:23
pa vidjao sam ih po kolima, doduse racing kolima... :)

Crne Ultraleggere svakako



Superturismo postoji sam u srebrnoj i bjeloj...

nebojsa

istripovao sam se za naziv :)...

Ultra i Super Leggera su mi vrhunske svakako, al ja sam mislio na OZ RACING koje nisu imali u vecem od 15 a vidjao sam ih po racing automobilima :)

krckoZG

Jos par felgi koje su mi opako zapele za oko  :)





i jedne za zimski setup



RKH

Exception®

ΕΛΛΑΣ

krckoZG

patim za njima cjelu zimu :),
frend ih vozi na CS-u 182 kojeg je kupio od psykomana s RKH
RKH

Exception®

Taj psykomanov CS mi je tako bio leeeep... :( Ali da ne idemo u :OT:
ΕΛΛΑΣ

Nenad


lijepše flege vidio nisam..................... majke mi  :hahahi:

nebojsa


Nenad

Citat: Nebojsa poslato 25.03.2008. - 00:50
Koliko rupa ima!? .... :) :)

uf...
ima za sve vrste, oš japanske, oš europske, američke, biraš  :o:

Damijan

Dobra teta, ovaj felga...  :fucka:

El Bayanero

Pa nisam nesto se nikad tim posebno bavio, al' ajd da se nesto natipka
OZ-superturismo, superturismo GT i ultralegerra
speedline-13" na R5GTT ph.I i ph.II, Macarena(sa clio-a sport-valjda se tako zovu), te one sa willy-a(zlatne :zubo:)
Mille miglia EVo 16"-jer ih imam na Megy :lool: :zubo:
Mrsko mi slike traziti-obzirom da su ovjde ljubitelji Renaulta, zna se vrlo dobro o cemu govorim :yes:

Ajd da ne otvaram novi topic, da ovjde priupitam:

Zna li neko koja se firma bavi proizvodnjom nekih "lakih" 13"? U vise navrata sam drzao neke perolake 13" i bas sam bio iznanadjen lakocom felgi.
Mr. Weber & Mr. Garrett