Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Cici

Kakve felne Vam se svidjaju?

Započeo Cici, 23.03.2008. - 16:37

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Nenad

Citat: danijelzg poslato 31.03.2008. - 13:29
Nemam bas neke namjere da zadrzim te felge na Cliu III. :)

koliko para  :fucka:

Kiko

#46
Citat: Nenad poslato 03.04.2008. - 17:32
koliko para  :fucka:

isto pitanje!

Nadam se da imam veće šanse pošto vozim ventilera!  :fucka: :laugh:

Btw, vidio sam tu u Krškom CLIA III sa felgama od 19ice 1.8 16v!

danijelzg

Citat: IsNoGood poslato 03.04.2008. - 17:30
Salim se, naravno.  :) Inace ta boja mi se najvise svidja i mnogo lepo mu stoji, ja sam takodje hteo da uzmem takav,samo nisam mogao da cekam 2-3 meseca na isporuku...

Ja sam na svoj trebao da cekam 2 mjeseca,ali auto je kasnio mjesec dana jer je kao dosao bez alu felgi(narucio sam 15"alu) i mp3 radija.


Kiko na koje ti to felge mislis kad kazes da si vidio Clio III s felgama od R19 1.8 16v? Felge koje ti imas,od faze II ili celicne one... da ne trazim sada sliku tih? Kako mu stoje te felge koje si vidio?

Kiko

Citat: danijelzg poslato 03.04.2008. - 19:26
Kiko na koje ti to felge mislis kad kazes da si vidio Clio III s felgama od R19 1.8 16v? Felge koje ti imas,od faze II ili celicne one... da ne trazim sada sliku tih? Kako mu stoje te felge koje si vidio?

Da, zaboravio sam napisat, felge su od Ph1! Izgleda skroz neobično a nije loše!

Ovakve!


danijelzg

A te nisam ni spomenuo :) u svom postu gore
Skroz dobre felge na skroz dobrom autu  :hura:

Exception®

Citat: danijelzg poslato 03.04.2008. - 16:22
Necu kupit Yuga,dat cu te pare za dresiranje psa  :p  (500€)

Na čemu si ti poslednih godina života :celb1: :celb1: :celb1:?
ΕΛΛΑΣ

danijelzg

Sto hoces ti time da kazes,imam na pismeno da sam normalan  :lool:

:OT:  :bigl:

Cici

.

robertoRKH

Citat: Nenad poslato 25.03.2008. - 00:49

lijepše flege vidio nisam..................... majke mi  :hahahi:

DOTZ shuriken..ljepa felga jos bolja teta...

Exception®

ΕΛΛΑΣ

Alhemičar

Citat: robertoRKH poslato 06.04.2008. - 16:36
DOTZ shuriken..ljepa felga jos bolja teta...

Tvoj izbor je najbolji..ali stvarno!   :zloca:   :celb1: 
Mislim da moj auto ima jos nesto osim dobrog izgleda.

IsNoGood

 :fiju: Pomutio mi se razum od ove kombinacije...

krckoZG

Exception care  :hail: :hail:
stvarno su mu legle  :oo: :oo: :oo:

malo se igrao nije mu ni ovo lose sjelo



RKH

Cici

Svaka ti čast krcko!! Aj kad ti bude baš dosadno jednom, poigraj se malo i sa mojim autom, felnama i spuštanjem :celb1: Mislim, ja sam ozbiljna! :bigl:
.

krckoZG

Evo jedna al fakat na brzaka pa nije bas savrseno,




OZ uvijek dobro legne na renaulte  :wavey:
RKH