Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.

Utisci voznje: Laguna 3

Započeo Click, 30.07.2008. - 21:11

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Click

A R 11 gtx electronic, sa glasovnim obavestenjima.. Pa R 9 TLE, pa R 18 Deauville, pa R 25 Baccara, pa Clio I Baccara, pa.. Dodajte dalje

amply

Citat: Click poslato 26.10.2008. - 23:37
R 11 gtx electronic, sa glasovnim obavestenjima..

Još se sećam teksta iz ljubljanskog "Auto magazina", glasovna obaveštenja na 4 jezika, kakvo čudo pre toliko godina!

Cagliostro

Citat: Clioman poslato 26.10.2008. - 21:47
Bas ti zavidim sto si imao prilike "druziti" se sa ovako finim "Laguna paketom"!   :)

Sto se tice pohabanosti koze oko rucne kocnice..mislis na ono jedno mesto gde je koza malo pukla,ako dobro vidim?
To + ne vidi se sve na slici, ali ima vise tih tackica sa druge strane. Niko nije bez mane, skoro  :fucka:

@Click
ko zna, mozda je ovo bas taj isti koji si ti vozio  :nezna: , ovo nije bio karavan.

 

Click