Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_trebonja

Farbanje kocionih celjusti

Započeo trebonja, 07.04.2011. - 01:56

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

trebonja

ljudi jel neko farbao kocione celjusti?
i sta treba da se uradi cime da se ociste da bi boja dobro legla neki mi kazu odmascivacem neki kazu nitro neki celicna cetka :??:

damal

#1
Radio je IsNoGood prošle godine. Pogledaj njegovu temu - Clio III Night Rider  :ok:
Evo link: http://www.renaultforumserbia.com/index.php?topic=4215.msg130703#msg130703

Dogac

Ja znam da je on farbao dobose,ali mi nije poznato za kocione celjusti  :nezna:
"Samo svemir i ljudska glupost nemaju granice ... Samo za ovo prvo još uvek nisam siguran" (Albert Einstein, 1879-1955)

damal

 :doh: - tačno, moja greška.... znam da je "nešto" farbao  :laugh:

chika.doctor

Pa rekao bih da isto važi i za kočione čeljusti.. :nezna:

Drug je na svojim kolima isto tako farbao i doboše i čeljusti.. :yes:

Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. - Colin Chapman.

trebonja

a jel farbao sa onom bojom za visoke temperature ili je farbao sa obicnom bojom?

Cherokee

Bolje za visoke temparature...
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

chika.doctor

Za visoke je bolje, i tom je farbao.. :kez:

Adding power makes you faster on the straights. Subtracting weight makes you faster everywhere. - Colin Chapman.

Milan.S.90

farbao je nesa obicnim auto lakom koliko sam ga shvatio....kako mu se odzalo ne znam...ja sam bzvz malo prsno obicni srebrni i eno stoji jos...detaljno farbanje planiram malo kasnije....celicna cetka i posle ako mozes izduvas prasinu necim ako ne ocistis krpom i farbas....

Cherokee

Ja sam vidjao i varijante da se skinu komplet celjusti, ofarbaju i plastificiraju...

Kasnije nikakvih problema, nikakvo ljustenje itd... Samo puska i udri  :yes:
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.

Filip

Samo nemoj u crveno, meni je to tako seljacki ...
Captur 1.3 tce 2025

Nesa-laguna

sto crveno seljacki  :bat:? necu valjda u zlatno ko na mercedesu  :rotfl:?
farbao obicnim sprejem ,samo vazno je dobro ocistiti celicnom i izduvati kompresorom onda 3-4 sloja farbe i to je to ,tako radio na vise kolica i traji i po nekoliko godina  :ok:
farbanje temperaturnootpornim sprejom je samo skuplje ne dobija se puno
Che lepo kaze najbolje je da se skinu klesta i lepo odrade ,ali tada auto mora da bude parkiran nekoliko dana

trebonja

nisam ni mislio u crveno i zuto

planirao sam neku metalik plavu tamniju boju
nesto poput ovoga

https://www.pendrypowdercoatings.com/shop/images/candy%20blue%20topcoat.JPG

pasto mi auto na suncu deluje plavkasto

sagittarius82

svidja mi se ovo plavo gde naci ovu boju?

Cherokee

Odes u farbaru gde prave boje za kola, trazi katalog iz nekog programa (Max Meyer, Glasurit itd), pa onda najbolje vidi za Renault sta nude, mislim da Megane 2 ima u slicnoj boji.  :nezna:
while(!asleep()) {sheep++;}
Life is too short to remove USB safely.
Bolje biti smatran budalom, nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju.