Dobrodošli na Renault Forum Serbia! Da bi ste imali pun pristup forumu potrebno je da se predstavite u delu foruma Novi članovi otvaranjem nove teme i da popunite datum rođenja u Profilu.
avatar_Malivuk612

Laguna II - odrzavanje

Započeo Malivuk612, 06.09.2008. - 02:17

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

fica8

#15
ljudi da li moze neko da mi kaze gde mogu da nadjem gornje poklopce motora za lagunu 1.9 dci?
takodje mi treba i zadnja piksla za istu ali samo onaj deo koji drzi pikslu brat mi je slomio?
mozda bih zeleo da manjam moje felne 17 za isto 17 ali neke lepse i bolje?
da li moze da se ugradi sanzer imam cd cabasse?
EJ DA JA SAM IZ NISA TAKO DA BI BILO DOBRO DA MI JE TU NEGDE ILI AKO NEKO SALJE POSTOM.....

EDIT: Izmenjen naslov teme

Mr.Black

#16
Pa gledaj, prvo pogledaj u ovlascenom srvisu kod vas u Nisu, oni bi trebalo to da imaju i verovatno nije neka cifra!
Sanzer mislim da moze da se ugradi ali ti je to jako skupa igranka i pitanje je dali ces naci odgovarajuci
jer ne moze bilo koji da pase, mora da bude kompitabilan sa cd playerom!
Felne su ti ok ne znam zasto bi ih menjao!

Gile

Pa ko sto rece mr.Black vidi kod Krunica u servisu, na putu za n.banju. A onda vidi i kod auto dilera polovnjaka, i kod njih moz` da naletis na neki deo enterijera.. Felge ne pipaj, a razmisli o nekom mp3 cudu, ima ih za svaki ukus..

fica8

iskreno nisam zadovoljan sa krunicem uvek kada sam zakazao kod njega cekao sam da mi odrade servis
a i jednom kad sam ih pitao tamo trazili su mi za jednu plastiku motora koliko se secam 10000 din=malo mi je mnogo to...
nemam pojma videcu valjda cu da nadjem nesto...
to su sve sitnice ali me jako nerviraju :banghead:
a jel moze da se zameni fabricki cd sa fabrickim mp3 i dami ostanu sve komande na volanu?

Mr.Black

...... 10 000 din  :oo: :oo: ko zna sta si ti to trazio pa su ti rekli toliko ili su samo hteli da te skinu sa dnevnog reda pa ti odalamili cenu!
Nista te ne kosta da ih pitas jel imaju to i kolika je cena a za fabricki mp3 nisam ni siguran dali se proizvodio za taj model  :nezna: a i tesko da ces to i naci igde polovno a nov verovatno ne kosta manje od 600e

fica8

i ja mislim da su rekli 10000 samo da me otkace
za 600 e mogu da nadjem babaroga DVD ali je kod lagune to katastrofalno odradjeno,zbog onih vratanca
ali moracu da nadjem te sitnice pa makar isao u francusku samo za to

Stragi21

Mislim da  :renault: nema orginal njihov MP3,sigurno nije imao do prosle god. a sad ne znam da li su poceli da prave ali zato su u dilu sa Sony-em...

fica8

moguce mada ne verujem da reno ne bi pravio mp3 ipak je velika konkurencija u toj klasi,a svaka sitnica donosi veliku prednost

Stragi21

Ja trazio orginal mp3 u servisu i rekli da ne proizvode... To mora ovde neko da nam potvrdi.
Sto ce ti te plastike? To samo ukras. Ja sam kupovao te plasticne delove i mislim da mi je najskuplje bilo 40€ i to rezonator(resonnateur) za vazduh i to greskom renoa :mad: imao sam problem sa hladjenjem. Neverujem da je taj poklopac skuplji,jel to onaj sto ide na motor?

fica8

da da ma trebaju mi dva onaj glavni i jedan pored

Stragi21

Pogledacu koliko su ovde u fr.  Neverujem da je 10000din to bas rekli da bi te se otarasili...

fica8

#26
ej da te pitam cale ima nekog drugara u fr i on mu je rekao da u fr kad odes u reno servis,i doneses saobracajnu da za dzabe dobijas karticu?jel tacno to?
ja sam mu slao fotokopiju i on je otiso al su mu rekli da mora da se ode u drzavi u kojoj je vozilo registrovano i da u njihovim servisima trazi karticu=tj.u srbiji
a kad sam pitao  ovde lepo mi rekli da das 150e pa moze ali da sacekas da prvo stigne iz fr...

Stragi21

jel kartica-kljuc?
Ako ona nema dzabe. Ja imam samo jednu karticu,narucio drugu kod bivseg vlasnika clia,on ima servis i saradjuje sa renoom pa za sve delove imam popust od 15% i jos ce on da ga aktivira za dz. a i to se naplacuje oko 1800din. kod nas,samo sto vec cekam dobrih 3,4meseca :fucka:

fica8

da kartica kljuc....ma ko zna sta su oni pricali!!!!! :bigl:
i meni bilo sumnjivo za dzabe al reko ajde da probamo.

Stragi21

Eh da je dzabe  :ziveli:
Skupo bre za jedan kljuc